سه شنبه, 01 خرداد 1397
Qiet

 

 

 

کسب رتبه 3 کشوری در بین دانشگاه های تابع وزارت علوم و رتبه اول استان خراسان رضوی توسط دانشگاه در اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان

دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان جایگاه 9  در بین دانشگاههای ایران، رتبه 3 کشوری در بین دانشگاه های تابع وزارت علوم و رتبه اول استانی در اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان در سال 95 را به خود اختصاص داد.

 

145566

 

سید مسعود کندومال موسوی مدیراجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در مصاحبه با روابط عمومی ،  از رتبه برتر  کشوری و نخست استانی برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید در سال 1395 در میان دانشگاههای کشور خبر داد و افزود: در سال گذشته، در ارزشیابی به عمل آمده توسط مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها،  دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان در اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی و  این طرح، با کسب 137  از 157 امتیاز جزو دانشگاههای برتر کشور شناخته شد. و رتبه اول استان خراسان را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه نسبت رتبه بندی در سطح کل دانشگاه های کشور یکسان است افزود: برگزاری دوره ها از نظر کیفی و کمی در سطح بسیار قابل قبولی ارائه شده و نسبت رضایتمندی مرکز هم اندیشی از دانشگاه به صورت 100 درصدی و با رعایت کامل استاندارد های آموزشی و فرهنگی انجام شده است. 

موسوی ضمن تشکر از حمایت های بیدریغ جناب آقای دکتر بهشتی ریاست محترم دانشگاه در برگزاری هر چه بهتر و پربارتر این دوره ها ،از برگزاری  پنجمین دوره ضیافت اندیشه درتابستان 1396 به همت معاونت محترم آموزشی و مسئول محترم دفتر نهاد رهبری  در دانشگاه خبر داد .

روابط عمومی دانشگاه این موفقیت را به ریاست معزز ، دفتر محترم نهاد رهبری و جامعه دانشگاهی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان تبریک عرض می نماید.

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

 

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد

    کد پستی : 67335-94771

     تلفن : شماره داخلی+ 05147017

    فکس :  47343001-051

    ایمیل : info@qiet.ac.ir